Zastosowanie żaluzji pionowych zalecamy tym Klientom, którzy w swoich wnętrzach mają wysokie okna. To oferta skierowana przede wszystkim do właścicieli biur, hoteli, zarządców szkół czy innych budynków użyteczności publicznej.

Verticale doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmierną ilością promieni słonecznych, dzięki czemu wykonywanie pracy czy korzystanie z dogodności danego budynku jest bardziej komfortowe. W upalne dni rolety chronią budynki przed nadmiernym nagrzewaniem się, co jest dodatkową zaletą w miejscach, które nie dysponują klimatyzacją.

Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność materiałów pozwoli Państwu dopasować konkretny rodzaj rolet do własnych oczekiwań, oraz stylu, jaki panuje w budynku. Verticale to idealna alternatywa dla żaluzji aluminiowych czy dla refleksoli, które stosuje się jednak głównie w budynkach o bardzo dużych oknach.

Verticale mogą być montowane do sufitu lub do ścian za pomocą wysięgników. Możliwe jest wybranie jednego spośród trzech systemów rozsuwania tak, aby jak najbardziej odpowiadał potrzebom Klientów.

Zachęcamy do kontaktu z firmą Never. Doświadczeni specjaliści pomogą w doborze przesłon okiennych najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb. Odpowiedzą także na pytania i przyjadą na pomiar. Montujemy żaluzje pionowe na terenie Zielonej Góry i w okolicach. Zapraszamy do owocnej współpracy.

Realizacje


Żaluzje pionowe
DnB NORD