Refleksola
Filharmonia Zielonogórska

Zastosowanie


Refleksole to jedna z naszych propozycji do zaciemnienia pomieszczeń o przeszklonych ścianach. Choć duże szyby wyglądają spektakularnie, latem szybko się nagrzewają, a temperatura panująca we wnętrzach obniża komfort życia i pracy. W takich budynkach zastosowanie rolet materiałowych  czy innych systemów wewnętrznych może być niewykonalne. Z pomocą przychodzą refleksole, które najczęściej można spotkać w domach, biurowcach, hotelach, szkołach czy restauracjach.

Refleksole jako alternatywa dla klimatyzacji

Ze względu na swoją funkcjonalność refleksole mogą być stosowane jako naturalna klimatyzacja. Przyczyniają się też do obniżenia rachunków za energię elektryczną. Te właściwości sprawiają, że są częstym wyborem osób prywatnych i klientów biznesowych. Cenią oni to rozwiązanie za pomoc w zachowaniu stałej i optymalnej temperatury w pomieszczeniu oraz ochronę przed działaniem promieni słonecznych.

Do produkcji refleksoli, które znajdą Państwo w naszej ofercie, wykorzystujemy nowoczesne tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen. To one stanowią barierę optyczną dla wpadającego z zewnątrz światła i pozwalają tłumić kontrasty przy jednoczesnym zachowaniu dobrej widoczności na zewnątrz. W naszej ofercie dostępne są również markizy tarasowe, moskitiery oraz rolety.

Realizacje