Wśród rolet okiennych wewnętrznych, jakie są dostępne w asortymencie firmy Never znajdziecie Państwo m.in. rolety do okien dachowych. Dzięki swojej konstrukcji roletki są świetną alternatywą dla standardowych rolet okiennych. Nawet przy oknach zamontowanych w dachu pochylonym pod dużym kątem, nie będą one zwisać bezwładnie, lecz zapewnią ochronę przed wpadającym światłem.

Dzięki temu rozwiązaniu również podczas pracy, nauki czy relaksu na poddaszu w słoneczny dzień możliwe jest cieszenie się komfortem. Problem promieni słonecznych, które mogłyby utrudniać wygodne korzystanie z urządzeń elektronicznych czy oślepiać, można z łatwością rozwiązać, sięgając po rolety dachowe zapewniające identyczny komfort, jak popularne rolety dzień noc czy rolety rzymskie

Co ważne, rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Montaż rolet zostaje przeprowadzony w taki sposób, by ściśle przylegały do okna. Nie ma więc mowy o tym, że przesłony okienne będą wyglądały nienaturalnie i nie wpasują się w pomieszczenie.

Klienci mogą wybrać dowolny kolor oferowanego rozwiązania tak, by pasował do charakteru wnętrza, w którym ma się pojawić. Obudowa i prowadnice występują w srebrnym, neutralnym kolorze.

Jednocześnie zwracamy uwagę na to, że montaż rolet w oknach nie odbiera możliwości wyglądania na zewnątrz. Przesłony okienne można w każdej chwili zwinąć, by móc ponownie cieszyć się rozgwieżdżonym niebem czy obserwować krople deszczu padające na szyby. Oferowane rolety pasują do każdego rodzaju okien: Velux, Fakro, Roto, Okpol i innych.

Rolety Dachowe