Żaluzje fasadowe


Żaluzje fasadowe gwarantują użytkownikom wysoki komfort przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych budynku. Obecnie bardzo często można spotkać je na wyposażeniu domów prywatnych i obiektów użyteczności publicznej. Tam, gdzie pracują lub mieszkają ludzie, liczy się przede wszystkim optymalna ochrona przed słońcem i wiatrem, a także elegancki design.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne żaluzje fasadowe marki Selt oraz inne systemy ochrony zewnętrznej, w tym solidne refleksole czy moskitiery. Produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, a następnie montujemy na terenie Zielonej Góry lub najbliższych okolic.

Żaluzja fasadowa C80

Zalety żaluzji fasadowych

Jeśli zastanawiają się Państwo, dlaczego warto wybrać żaluzje fasadowe, spieszymy wyjaśnić, że jest to system odporny na każdą pogodę. Ze względu na to, że jest montowany na zewnątrz nieruchomości, odznacza się wysoką funkcjonalnością. Do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości komponenty pochodzące od szwajcarskich dostawców. Każdy z produktów uzyskał certyfikaty, deklaracje i badania, które potwierdzają jego bezpieczeństwo. Do tego rekomendujemy inteligentne rozwiązania, w tym zdalnie sterowane systemy, które sprawiają, że obsługa przesłon jest jeszcze wygodniejsza.

Nie możemy pominąć wysokiej estetyki produktu. Żaluzje zdobią fasadę budynku, ponieważ są wykonywane z dbałością o detale, w stylu, który harmonizuje z domem czy biurem.

Zachęcamy do zamawiania żaluzji fasadowych, markizy tarasowe oraz moskitiery. Zapewniamy najkrótsze możliwe terminy realizacji.

Realizacje