Są domy, w których trendy przenikają się, a gusta domowników różnią między sobą. W poszukiwaniu kompromisów warto sięgnąć po rolety rzymskie. To produkt, który łączy cechy klasycznych zasłon z nowoczesnymi roletami. Jest osłoną z tkaniny, lecz nie rozsuwaną na boki, a unoszoną do góry, gdzie tworzy dekoracyjne, poziome zakładki — fałdy.

Naszym klientom polecamy najnowocześniejsze systemy rolet rzymskich, które są montowane w świetle szyby. RVS umożliwia otwieranie skrzydeł okiennych bez żadnych ograniczeń, jak to miało miejsce wcześniej. Sami Państwo decydują, w jaki sposób i ile okna zasłonić.

Jeśli szukają Państwo bardziej nowoczesnych przesłon, proponujemy rolety dzień noc. To także część naszej oferty dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic.

Rolety rzymskie
Rolety rzymskie

Zalety zasłon rzymskich

Nie tylko ciekawy design, ale przede wszystkim wysoka funkcjonalność czyni rolety rzymskie atrakcyjną formą ochrony przeciwsłonecznej. Pasują do wszystkich pomieszczeń, ponieważ nie tylko są barierą dla słońca, ale także elementem ozdobnym.

Wśród ich najważniejszych zalet należy wyszczególnić:

  • łatwość w utrzymaniu produktu w czystości,
  • możliwość swobodnego sterowania ułożeniem przesłony za pomocą łańcuszka lub elektroniki,
  • samohamujący mechanizm.

Bogata paleta kolorów i możliwość dopasowania do nich elementów wykończeniowych umożliwia perfekcyjne dopasowanie rolety do stylu pomieszczenia. Zapraszamy do poznania oferty pergoli i moskitier.

 Katalog tkanin